ZABAWA CHOINKOWA

Pierwsza impreza szkolna organizowana przez naszą niesamowitą i prężną Radę Rodziców zakończyła się pełnym sukcesem.

Na sobotnią zabawę choinkową przybyło wielu rodziców i jeszcze więcej dzieci. W salach Daskalii już od południa unosił się zapach pysznych potraw przygotowywanych przez mamy. Na kolorowych półmiskach układano rolady, krokiety, sałatki, łazanki, pierniki, makowce… Była też gorąca zupa,  bigos i ciasto z czerwonej fasoli!

Od godziny 15.00 zaczęła się zabawa choinkowa wypełniona skoczną muzyką, barwnymi rysunkami, wesołymi turniejami oraz śmiechem ogromnej gromadki zachwyconych dzieci. Zabawę dla dzieci animowały wszystkie mamy, a szczególnie pani Paulina i pani Justyna.  O część muzyczną i warsztaty ze skrzypcami zatroszczyła się Kasia Vantomme, a części gastronomicznej dzielnie przewodziła pani Marta.

Wszyscy lubimy takie spotkania, bo własnie w ten sposób tworzy się historia.. Historia najpiękniejszych w roku Świąt- Świąt Bożego Narodzenia.

Bardzo kibicujemy Radzie Rodziców i życzymy kolejnych udanych inicjatyw. Grudniowa zabawa choinkowa z pewnością do takich należy!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego przedsięwzięcia : pani Sabinie Elen, Marcie Skórak, Paulinie Bajorek-Colson, Ani Kulesza, Justynie Sadowskiej, Agnieszce Sokołowskiej, Zlacie Skibińskiej, Hani Zimińskiej oraz Kasi Radomskiej i Kasi Vantomme.