Wigilia Szkolna i Mikolajki 2019

Tegoroczna Wigilia Szkolna już za nami… Wspaniałe spotkanie dla całej naszej szkolnej społeczności, naszych przyjaciół i sympatyków. Przełamany opłatek, ciepłe i serdeczne życzenia, przemiłe rozmowy to początek naszej uroczystości. Stoły uginały się od wigilijnych i świątecznych pyszności i zapach piernikowych ciast wypełnił salę po brzegi. Potem królowały już tylko dzieci. Fantastyczna zabawa i animacje dla milusińskich poprzedziły przyjście gościa honorowego- Świętego Mikołaja, który został powitany wspaniale odtańczonym Tańcem Dla Mikołaja. Zachwycony gośċ obdarował wszystkie dzieci prezentami i jeszcze przez chwilę mogliśmy cieszyċ się jego obecnością.

Jest nam niezwykle miło, że aż tyle osób zechciało przybyć na organizowaną przez nas uroczystośċ. To dla nas ogromne wyróżnienie i wielka motywacja na przyszłośċ J

Dziękujemy bardzo Księdzu Damianowi Kopytto, który uświetnił to spotkanie swoją obecnoscią, pobłogosławił opłatki i rozpoczął oficjalnie Wigilię. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w przygotowanie tego wydarzenia, nauczycielom, rodzicom, przyjaciołom. To właśnie WY WSZYSCY stworzyliście ten wyjątkowy i niezapomniany wieczór! Dziękujemy!

Wyrazy wdzięcznosci kierujemy także w stronę osób i organizacji, bez których zabawa choinkowa nie byłaby tak udana: Marta Skórak, Albert Naguszewski – DJ Albert, Wioletta Falba, Grzegorz Fiedorczuk, Polska Macierz Szkolna w Belgii, Sklep Polski Malinka w Leuven, MaxiClean Antwerpen. Dziękujemy za obecnośċ TV Polonia – Aleksandra Mikołajczak-Pałubiak.

Życzymy Wszystkim cudownych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Foto: Grzegorz Fiedorczuk