Tatusiu – Ty jesteś moim bohaterem.

Ostatnie zajęcia w Małej Daskalii opierały się przede wszystkim na zbliżającym się Dniu Ojca!!! W Polsce święto to wypada 23 czerwca. My świętowaliśmy je 20 czerwca. Święto to jest tak samo ważne jak „Dzień Matki”, który w przedszkolu był hucznie obchodzony, dlatego też nie inaczej mogło być z „Dniem Ojca”.

Kochany TATO!!!

Wiemy jak ciężko pracujesz tato!

Bardzo Cię wszyscy kochamy za to

a także za Twe szlachetne serce,

w którym rodzina ma pierwsze miejsce.

W ten dzień świąteczny przyjmij podziękowania za wiarę, miłość, ojcowską rękę.

Wysłuchaj życzeń co z serca płyną. Niech wichury mroźne Ciebie ominą!

Choć grupa była nieliczna to jednak nie popsuło nam to na planów. Grafik na dzisiejszy dzień był mocno napięty, dlatego też od samego początku solidnie wzięliśmy się za pracę. Zaczęliśmy od wykonania babeczek z czekoladowym nadzieniem. Cały ich smak zależy od prawidłowego wymieszania składników. Nam się to udało, gdyż wypieki wyglądały pięknie i były pyszne – sami sprawdziliśmy.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnych laurek – malowanych opuszkami paluszków. Sprawiło nam to wiele frajdy. Najlepszą zapłatą za nasz trud będzie uśmiech TATY – naszego największego bohatera i najwierniejszego fana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie zapomnieliśmy również o tym, ze są to nasze ostatnie zajęcia w Małej Daskalii w roku szkolnym 2017/2018. Oczywiście zobaczymy się ponownie w niedzielę, ale jedynie po to, aby odebrać dyplomy i pożegnać się ze wszystkimi. Trochę nam smutni i przykro, ale to nic. We wrześniu zobaczymy się znów, pełni energii, zapału do ponownej pracy.