Ewa Ochmańska na zajęciach komunikacji interpersonalnej w Polskiej Szkole im. Marii Skłodowskiej-Curie

Kilka dni temu uczniowie z Polskiej Szkoły im. Marii Skłodowskiej-Curie w Leuven przy Stowarzyszeniu Daskalia, w ramach zajęć komunikacji interpersonalnej, mieli możliwość przeprowadzenia wywiadu z Ewą Ochmańską.

Sportowe osiągnięcia Pani Ewy są imponujące. Zdobyte przez nią szczyty to: Kilimandżaro – 5895 m n.p.m., Elbrus – 5642 m n.p.m., Aconcaqua – 6962 m n.p.m., Mont Blanc – 4810 m n.p.m., Grossglockner – 3798 m n.p.m., Zugspitze – 2962 m n.p.m., Triglav 2864 m n.p.m, Gerlach – 2655 m n.p.m., a do tego mistrzostwo Polski w biegu na 100 km oraz wiele innych.

Przeprowadzający wywiad uczniowie zadawali pytania w celu uzyskania jak największej ilości informacji dotyczących życia Pani Ewy.
Po spotkaniu z Panią Ewą uczniowie wiedzą, że watro korzystać z wiedzy starszych, otaczać się kreatywnymi ludźmi i podążać za swoimi marzeniami.

23 września Pani Ewa Ochmańska wspierała uczniów naszej szkoły w biegowych zmaganiach w II edycji „Polish Run” oraz z rozbieganą Daskalią wystartowała w biegu na 10 km.

Pani Ewie dziękujemy za inspirujące spotkanie z naszymi uczniami na zajęciach komunikacji interpersonalnej.